Medyum Ali Değermenci                    ANA SAYFA BÜYÜ CİNLER NAZAR VEFKLER  ÇALIŞMALARIM İRTİBAT medyum ali degermenci medyum ali değermenci
SESİNİZİ   DUYURMAK   DERDİNİZİ     ANLATMAK    YAŞADIKLARINIZI    PAYLAŞMAK    SORUNLARINIZA    ÇÖZÜM    BULMAK   İSTİYORSANIZ     ÜNLÜ    MEDYUM    ALİ    DEĞERMENCİ'Yİ    ARAYIN     0312 424 11 80 .... 0535 230 87 80
  ANA SAYFA
  ÖZGEÇMİŞİM
  BÜYÜ
  VEFK NEDİR ?
  CİNLER
  NAZAR
  ŞİFALI BİTKİLER
  RÜYA
  MEDYUM NEDİR ?
  MUSKA NEDİR ?
  DİNİ BİLGİLER
  KÖŞE YAZILARIM
  BASINDAN
  ÇALIŞMALARIM
  İRTİBAT
namaz sol alt

MEDYUM NEDİR ?

                                             
 

              Medyum; cinlerle insanlar arasında iletişim kuranlara verilen bir isimdir. Medyum kelimesi latince bir kelime olup yunan kökenlidir. Medyum denildiği zaman birçoğumuzun aklına fal bakan, büyü yapan gelecekten haber veren kişi gelir. Oysa medyum ve medyumluk dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde cidden saygı duyulan bir meslektir.

               Medyum; zaman, ve mekân kavramları gözetmeksizin, hiçbir obje, tarot destesi, su, kahve, benzeri şeyleri aracı kılmadan her an yaşadığı dünya ile eterik dünya arasında, bağ vazifesi gören kişi demektir.

               Medyum; bu eterik bağı genelde kendi isteğiyle yapar, bazen isteği dışında da bu bağ otomatik oluşabilir.

               Medyum; trans yöntemini kullanır. Trans; yoğunluğunu vererek, beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanarak, karşındaki kişi veya nesnenin gizemli halini anlamaya çalışmasıdır. İnsanın, doğada var olan bazı ses ve görüntüleri algılayamadığı bir gerçektir. Bunun nedeni; insanın enerjisinin gücünü tam olarak kullanamaması veya bunu bilmemesinden kaynaklanmaktadır.

                Medyum; sahip olduğu enerjiyi nasıl kullanacağını bilir, birçok insanın duyamadığını duyar, göremediğini görür. Bu özelliğini, iyiye ve de kötüye kullanmak medyumun vicdani  ve ahlak anlayışı ile ilgilidir.

               Medyum; herkes tarafından güven duyulan bir kişi olmak, insanların sırlarını, başka hiç kimseyle paylaşmayan, güçlü bir irade ve ahlaka sahip olmak zorundadır. Günümüzde bu tür olaylar ve alınan sonuçlar sizler tarafından bilinmektedir.

             Medyumlar; şüphesiz ki, enerji yoğunluğunu hissetmesiyle, bir takım olayları, farklı güçleri kullanırken kendine ve karşısındaki insana karşı daima saygılı olmak zorundadır. Kimi medyumların; "her şeyi bilirim"  gibi çok iddialı yaklaşıp bir şeyleri bilmemesi nedeniyle günümüzdeki medyumluk yapısı özelliğini kaybetmiştir.

             Medyum mistik gücü sayesinde; olayları sanki televizyon ekranından görüyormuş gibi anlatır, gerçekte böyledir...Dolayısıyla bilgi alabileceğiniz  Medyum  güvenilir, itimat telkin eden birisi olmalıdır.

              Medyum trans halinde iken; çok kısa bir an bile olsa maddesel bedenini terk eder ve eterik bağ olarak yoğunlaştığı konuya ya da zamana endekslenir. Bu bir nevi tam olarak orda bulunabilmekle eş değerdedir ve bulunmuş olduğu yerdeki tüm duyguları kendine alır. Örneğin; yoğunlaştığı yerde acı, üzüntü varsa bunu aynen kendisi de yaşar veya karşıt duyguları da aynı şekilde hisseder. Bu itibarla Medyumluk bir yetenektir...

                  Medyum Ali DEĞERMENCİ Olarak Benim doğuştan gelen bir takım özelliklerim vardır. Bu vesile ile büyüden gelen zehirli RADYASYONLARI nötr hale getiriyorum bu benim için doğuştan gelen bir özelliktir. Beyin gelişimimle ilgilidir çünkü ben zaten pozitif yüklüyüm.

                   Her insan anne karnında 120. güne ulaştığında beyninde canlılık başlar o günkü ASTROLOJİK dengeler dahilinde her insanın beyninde farklı bir oluşum olur. Bendeki oluşum sayesinde beynimin ürettiği FREKANSLAR doğadaki her türlü negatif manyetik akımı yok edici özellik taşımaktadır.

                   İlim ilmi vehbi ve ilmi kesbi olmak üzere ikiye ayrılır. İlmi kesbi; çalışarak, okuyarak elde edilen ilimdir. İlmi vehbi; çalışmadan, Yüce Allah'ın bazı insanlara nasip ettiği bir ilimdir. Bu itibarla medyum ve medyumluk ilmi vehbidir.

                   Allah peygamber kullarına mucizeler; veli kullarına kerametler; insanlardan bazı insanlara his, duygu, müşehade, ilham nasip eder. Medyum ve medyumluk bu sınıfa dahildir.

 

                   Gelişmiş ülkelerde medyumlar sayesinde cinleri devletler ve ülkeler arası sırları öğrenmek için kullanırlar. Bunların başında Sovyetler Birliği, İtalya, Almanya, Fransa, İngiltere, Norveç, ABD, CIA istihbarat örgütü gelmektedir.

Medyum Ali Değermenci                    ANA SAYFA BÜYÜ CİNLER NAZAR VEFKLER  ÇALIŞMALARIM İRTİBAT Medyum Ali Değermenci
Onur Çarşısı Kat:5 No:114  Kızılay ANKARA / TÜRKİYE İş: 0 ( 312 ) 424-11-80  Cep ( 0535 ) 230-87-80

mamak nakliyat - natoyolu halı yıkama - keçiören halı yıkama - mamak halı yıkama - abidinpaşa halı yıkama tuzluçayır halı yıkama ankara halı yıkama

akdere halı yıkama - beylikdüzü ikinci el eşya - ataşehir ikinci el eşya ek iş ilanları rulman

mamak halı yıkama

e"> ankara yorgan yıkamadidim emlakdidim ev kiralamakızılcahamam haberankara halı yıkama

e-mail: medyumalidegermenci@yahoo.com