Medyum Ali Değermenci                    ANA SAYFA BÜYÜ CİNLER NAZAR VEFKLER  ÇALIŞMALARIM İRTİBAT medyum ali degermenci medyum ali değermenci
SESİNİZİ   DUYURMAK   DERDİNİZİ     ANLATMAK    YAŞADIKLARINIZI    PAYLAŞMAK    SORUNLARINIZA    ÇÖZÜM    BULMAK   İSTİYORSANIZ     ÜNLÜ    MEDYUM    ALİ    DEĞERMENCİ'Yİ    ARAYIN     0312 424 11 80 .... 0535 230 87 80
  ANA SAYFA
  ÖZGEÇMİŞİM
  BÜYÜ
  VEFK NEDİR ?
  CİNLER
  NAZAR
  ŞİFALI BİTKİLER
  RÜYA
  MEDYUM NEDİR ?
  MUSKA NEDİR ?
  DİNİ BİLGİLER
  KÖŞE YAZILARIM
  BASINDAN
  ÇALIŞMALARIM
  İRTİBAT
namaz sol alt

ÖZGEÇMİŞİM


                    6.6.1955 yılında, Trabzon ili Akçaabat ilçesi, Doğanköy Beldesinde ailemin ilk evladı olarak dünyaya geldim. 4 yaşında iken köyümün camii imam hatibi Merhum Ali Burguci Hoca Efendi’den Kur’an-ı Kerim öğrenmeye başladım. Üç yılda Kur’an hıfsımı tamamlayıp hafız olarak icazetimi aldım. İlkokulu köyümde bitirdikten sonra medrese hayatım başlamıştır.

                     Trabzon ili Vakfikebir ilçesi, Merkez Kur’an Kursunda Dünyaca ünlü, zamanın büyük alimlerinden, aynı zamanda Trabzon Merkez vaizlerinden olan, Merhum Hacı Ziya Habiboğlu Hoca Efendi’den beş yıl Tefsir, Hadis ve Fıkıh ilimleri tahsilimi yapıp, 1975 yılında Hocalarımızın ve kalabalık bir  cemaatın huzurunda icazetimi aldım.

                    Trabzon ili, Merkez kur’an kursunda zamanın kurs öğretmeni, Diyanet İşleri Başkanlığı’nca çok sevildiği bilinen, bütün insanlarca takdir edilen merhum Hafız Murat Köseoğlu’ndan Kur’an terbiyesi, makam ve Tasavvuf  Musikisi ilmi için 3 yıl okudum. 1978 yılında Hocalarımızın ve kalabalık bir  cemaatın huzurunda icazetimi aldım.

                    Bu arada, Trabzon ili Tarihi Kemerkaya Camii İmamhatibi herkesçe çok sevilen, başarılı hizmetlerinden dolayı, insanların kalbinde taht kuran, Merhum Hafız Osman Kandemir Hoca Efendi’den havas ilmi ve gizli ilimler dersleri ile birlikte, kendisinden insanlara faydalı olabilmem için yetki alıp görevlendirildim. Kendisini havas ilmi ile ilgili Şeyhim kabul ettim. Çünkü havas ilmi, yani gizli ilimler bir ihtisas işidir, bir yetkidir, bir şeyh’ten yetki almaktır diye düşünüyorum.

                    1978 yılında, Trabzon’da başlayıp Ankara’nın çeşitli camileri de dahil olmak üzere, 25 yıl fahri ve resmi imam-hatiplik ve sesimin güzel olması itibariyle müezzin kayyımlık yaptım.

                    Allah’a şükürler olsun ki Rabbim bana ilimce en ünlü, en başarılı hoca efendilerden ilim tahsil etmeyi nasip etti. İlmim ve tecrübelerim itibariyle, ilmi ihtisasımla, konu ve konulara muktedir olduğuma inanıyorum. Bu itibarla .. benim yetişmemde büyük emekleri olan Hocalarımı ve bütün geçmişlerimizi rahmetle anıyor, ruhları şaad olsun diyorum.

                    Çok uzun yıllardan beri, Türkiye'de bu ilmi resmi olarak yapanlardan biriyim. Piyasada medyum, cinci hoca, manevi şifacı gibi isim ve ünvanlar altında bu mesleği icra ettiğini iddia eden büyücü, falcı, sahtekar, dolandırıcı ve halkımıza inanç ve umut sömürüsü yapan kişilerden olmadığımı, yıllardır yaptığım çalışmalar ve bana güven duyan Sayın Müşterilerimizin teveccühleri ortaya koymuştur.

                    Benim doğuştan gelen bir takım özelliklerim vardır. Bu vesile ile büyüden gelen zehirli RADYASYONLARI nötr hale getiriyorum bu benim için doğuştan gelen bir özelliktir. Beyin gelişimimle ilgilidir çünkü ben zaten pozitif yüklüyüm.

                    Her insan anne karnında 120. güne ulaştığında beyninde canlılık başlar o günkü ASTROLOJİK dengeler dahilinde her insanın beyninde farklı bir oluşum olur. Bendeki oluşum sayesinde beynimin ürettiği FREKANSLAR doğadaki her türlü negatif manyetik akımı yok edici özellik taşımaktadır. İşte bu özellik benim için doğuştan gelen bir özelliktir.

                    Medyum denildiği zaman birçoğumuzun aklına fal bakan, büyü yapan gelecekten haber veren kişi gelir. Oysa medyumluk dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde çok saygı duyulan bir meslektir. Bu itibarla Saygı duyulan bir mesleği icra etmenin insanlara faydalı olmanın mutluluğu içindeyim. Herkese saygılar ve sevgiler.

Medyum Ali Değermenci                    ANA SAYFA BÜYÜ CİNLER NAZAR VEFKLER  ÇALIŞMALARIM İRTİBAT Medyum Ali Değermenci
Onur Çarşısı Kat:5 No:114  Kızılay ANKARA / TÜRKİYE İş: 0 ( 312 ) 424-11-80  Cep ( 0535 ) 230-87-80

mamak nakliyat - natoyolu halı yıkama - keçiören halı yıkama - mamak halı yıkama - abidinpaşa halı yıkama tuzluçayır halı yıkama ankara halı yıkama

akdere halı yıkama - beylikdüzü ikinci el eşya - ataşehir ikinci el eşya ek iş ilanları rulman

mamak halı yıkama

e"> ankara yorgan yıkama

e-mail: medyumalidegermenci@yahoo.com